Bałwanek

Jak Wam mija niedziela? Nam z Hugo bardzo spokojnie. Zrobiło się zimno, więc rozpaliłam w kominku, zapaliłam świeczki i od razu zrobiło się przytulnie i miło.

DSCN5325

Mój sweterek z bałwankiem, dostałam w zeszłym roku od Damiana na mikołajki. Noszę go tylko w okresie bożonarodzeniowym, tak samo jak skarpetki z reniferami :)

sweterek z balwankiem

Na sobie mam:
Sweterek – NN
Jeansy – Primark
Skarpetki – Primark
Wisiorek – prezent od mamy :) na zeszłoroczne urodziny

sweterek z balwankiem 2 balwanek 4 balwanek 3

Chciałabym też, polecić Wam książkę Najcenniejszy dar Richarda Paula Evansa. Jest to urzekająca i wzruszająca opowieść, która przypomina nam o tym, co tak naprawdę jest najważniejsze podczas Bożego Narodzenia.

balwanek 5

Tuż przed Bożym Narodzeniem Richard z żoną i córeczką wprowadzają się do starej rezydencji, by opiekować się mieszkającą tam staruszką Mary. Pewnej nocy pisarza budzi piękna melodia. Poszukując źródła tajemniczych dźwięków, Richard trafia na strych, gdzie odkrywa zakurzoną, rzeźbioną skrzynkę, pełną starych miłosnych listów, naznaczonych śladami łez. Kto był ich autorem? Do kogo były adresowane? Ta zagadka będzie nurtować autora wraz z pytaniem zadanym przez Mary: co było pierwszym darem ofiarowanym na Boże Narodzenie?

Mam nadzieję, że ten krótki opis zachęci Was do lektury :) Myślę, że sprawdzi się świetnie, również jako prezent pod choinkę.

 

 

 

 

2 przemyślenia nt. „Bałwanek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>