Trench i jesienna torebka

Trench to klasyk wśród okryć wierzchnich, który nosi się zarówno jesienią, jak i wiosną. Ja swój zakupiłam w H&M i służy mi już od roku. Taki klasyczny model, będzie mi towarzyszył przez lata. Podobnie jest z torebką, którą wyszperałam na przecenach w Primark za 3 funty, dwa lata temu. Używam ją jedynie jesienią, gdyż idealnie pasuje, do tej pory roku.

Wiatr znów utrudniał nam zdjęcia, więc niestety nie zobaczycie mojej starannie układanej fryzury :)

Mam na sobie:
Trench – H&M
Tunika – F&F
Leginsy – kupione w PL w sh
Botki – Truffle
Torebka – Primark
Zegarek – Adriatica
Wisiorek – Next

trench 1

trench 2 trench 3 trench 4 trench 5

8 przemyśleń nt. „Trench i jesienna torebka

  1. Stylizacja super! Buty i wisior to jest to co chciałabym nosić. Trench także polecam, świetnie chroni od wiatrów jesiennych.Sprawdziłam to wiele razy. Torebka dopełnia całość stylizacji, która dla mnie jest trafiona w 10tkę!!! Wyglądasz świetnie.

  2. Ciągle wracam do tych zdjęć. Powodem tego oczywiście jest i stylizacja, ale plener, który wybrałaś do tych zdjęć jest piękny. Gdzie są takie piękne miejsca? Brawa dla fotografa!

    1. Miasteczko nazywa się Bideford, w hrabstwie Devon. Naprawdę jest urokliwe. Szczególnie podczas przypływu, bo na tych zdjęciach, akurat jest odpływ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>