Yoasia i trędy

Którędy? Trędy!

Ponieważ krata i mokasyny są podobno bardzo modne tej jesieni, to Yoasia oczywiście ma na nie swój pomysł. Ważne jest tutaj słowo SWÓJ. Przerażają mnie blogerry, które ślepo wykupują całe kolekcje Zary, H&M czy innych ekstra modnych sieciówek. Nigdy w życiu, nie kupiłabym np. tej maltretowanej, przez przynajmniej 10 blogerek, sukienki z Zary, która kosztuje jedyne 199 zł!

Zdjęcia powstały dzisiaj, na wrocławskim rynku i na spacerze z Bensonem. Założyłam jedne z moich ulubionych butów, w różowym kolorku, żeby nie wyglądać tak szaro, buro jak otoczenie,  Są wygodne, więc dobrze sprawdzają się na zakupach i spacerkach. Do tego ukochana, cieplutka flanelka, czarne jeansy, a ponieważ we Wrocławiu było dzisiaj 12 stopni, to na wierzch wystarczyła cienka, granatowa parka.

Wrocławski Ratusz

wrocław rynek

I fontanna

wrocław fontanna

jesień

A tu już na spacerze z Benkiem, który nie ma czasu ustawić się do zdjęcia. Tyle ciekawych zapachów i smaków na około, że szybko korzysta póki my nie patrzymy.

jesień

jesień

jesień

zegarek wąsyNa sobie mam:
mokasyny NN (no name), kupione na targu świebodzkim za 10 zł
jeansy NN, kupione w SH za 5 zł
koszula męska Diesel, kupiona w SH za 5 zł
parka Denim Co, kupiona w SH za 3 zł
torba, kupiona na targu świebodzkim za 25 zł
zegarek, kupiony na ebay

3 przemyślenia nt. „Yoasia i trędy

  1. a te trendy pisane przez ę to tak dla żartu czy o co chodzi? jak tak to może wyjśnijcie to, bo jeszcze ludzie zaczną sie inspirować i takie błędy robić. a jak nie to poprawcie po prostu :) fajna koszula.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>