Yoasia

jaHouse manager na cały etat i do tego psia mamusia na dwa kolejne.
W między czasie skończyłam studia z wyceny nieruchomości, a obecnie, żeby się nie nudzić rozpoczynam studia podyplomowe – nowoczesny marketing.

Mieszkam we Wrocławiu i bardzo się z tego cieszę, bo uwielbiam duże miasta, chociaż czasami mam potrzebę uciec na wieś, do babci.

Lubię polowanie w lumpeksach, cena zaporowa 5 zł. Bardzo dużo czasu spędzam przy komputerze, czytając różne bardzo ważne rzeczy i oglądając filmiki na YouTube. Gdy jakaś piosenka się do mnie przyczepi, mogę jej słuchać pięć razy pod rząd, oczywiście „śpiewając” przy tym, co przyprawia współlokatorów o trzaskanie drzwiami :)

4 przemyślenia nt. „Yoasia

  1. Yosaiu masz bardzo dobrego fotografa na blogu ;) wiec prosze go nie denerwowac swoim spiewem ;) heheh pozdrawiam i zapraszam na wies do Mąkoszyc .

  2. Hi,
    otworzyłem dzisiaj oliwki cytrusowo- ziołowe do obiadu, te z paczki choinkowej- pycha!
    W zanadrzu mam jeszcze czosnek marynowany i syrop z mandarynek do herbaty, z tego samego źródła. Szkoda że Boże Narodzenie jest tylko raz w roku.
    Całuski
    e-wujek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>